FRANCHISING DETAYLARI

Marka değerinin ve kurumsallığın öneminin farkında olan firmamız, farklı lokasyonlarda hizmet zincirini büyüterek, çiğ köfte restoranları arasında adından söz ettirmektedir. Farklı mekan konseptiyle misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Omis halkımızın sadece çiğ köfte almak için değil, eş-dost ile keyifli ve kaliteli zaman geçirebileceği, rahatlayıp dinlenebileceği bir standarda ulaşmıştır.

Sizler de Omis Çiğ Köfte ailesine katılarak, bu kaliteli oluşumun içinde yer alabilir, çok avantajlı şartlarla bir Omis Çiğ Köfte bayisi olabilirsiniz.

Güleryüz, samimiyet ve dürüstlük üçlüsüyle yolumuza devam ederken, sizleri de yanımızda görmek, franchising detaylarımızı yüz yüze görüşmek isteriz.

12.500 TL’ye kendi işini kur!

S - M - L - XL konseptlerimizden birini seçebilir HEMEN KAZANMAYA başlaya bilirsiniz...

Omis Çiğköfte bayii olduğunuzda sermaye olarak vermiş olduğunuz ücreti emeğinizle birlikte takribi 6 ay içerisinde geri kazanıp artık kar etmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz kendi meskeninizi dilerseniz de kiralayacağınız bir mekanı kısa sürede Omis standartlarında bir işletme haline getirip para kazanmaya başlayın!

Her m2 ayrı kazanç


İşlek cadde, küçük mekan!
Omis Çiğ Köfte açmak istediğiniz lokasyon eğer insanların genelde gelip geçtiği caddeler üzerinde ise küçük işletmenizle işyerinizin önünden geçen insanlara benzersiz çiğ köftelerimizi rahatça satabilir, paket servis yapabilir ve ağırlayabilirsiniz.

Özellikle SMALL Paket ile AVM’lerde büyük işletmelere nazaran düşük kiralar ile yüksek kar elde edebilirsiniz.
Fast food ve cafeler arasında işlek bir mekan!
Omis Çiğ Köfte açmak istediğiniz lokasyon eğer insanların yemek yemek için, birşeyler içip güzel vakit geçirmek için geldiği lokasyonlardan birindeyse MEDIUM PAKET tam size göre!

Çiğ köftelerimizi rahatça satabilir, paket servis yapabilir ve bu şirin mekan ile müşterileriniz konforlu bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Omis Çiğ Köfte benzersiz ve konforlu dekorasyonu ile müşterilerinizi memnun edecek, zengin menüsü ve benzersiz sunumu sayesinde kısa sürede vazgeçilmez olacak.
Güzel mekan, mutlu müşteri!
Omis Çiğ Köfte açmak istediğiniz lokasyon eğer insanların genelde gelip geçtiği caddeler üzerinde ve yemek yemek, birşeyler içip güzel vakit geçirmek için geldiği lokasyonlardan birinde ise LARGE PAKET ile işyerinizin önünden geçen insanlara hem satış yapabilir, hem de benzersiz çiğ köftelerimizi, konforlu ve şık biçimde servis edebilirsiniz. Dilerseniz paket servis te yapabilirsiniz.

Omis Çiğ Köfte benzersiz ve konforlu dekorasyonu ile müşterilerinizi memnun edecek, zengin menüsü ve benzersiz sunumu sayesinde kısa sürede vazgeçilmez olacak.
Eşsiz mekan, fevkalade zaman!
Omis Çiğ Köfte açmak istediğiniz lokasyon sizi vazgeçilmez yapabilir. Ferah işyeriniz ile insanların güzel vakit geçirmelerini, çiğ köftenin hazzını yaşamalarını hatta toplantılarını bile organize edebilirsiniz. Şark köşesinde özel misafirlerinizi ağırlayabilir bunun yanı sıra kalitenizi mekanınızla ispatlayıp paket servis de yapabilirsiniz.

Omis Çiğ Köfte benzersiz ve konforlu dekorasyonu ile müşterilerinizi memnun edecek, zengin menüsü ve benzersiz sunumu sayesinde kısa sürede vazgeçilmez olacak.

Rakiplerin arasında mekan konforu ile dikkat çeken Omis Çiğ Köfte, hizmet kalitesi ve seviyeli duruşuyla grup organizasyonların, hatta şirket toplantılarının bile gözbebeği olacak.

Seçeceğiniz lokasyon ve metrekareye göre keşif sonrası nihai fiyatlar ve ödeme kolaylıkları netleşecektir.

OMİS GRUP GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Oruçreis Mah. Giyimkent 17. Sk.
No:45 A Esenler / İSTANBUL

© 2016 Omis Çiğ Köfte. Har hakkı saklıdır.

WEB TASARIM HİZMETİ